Kazinotë me tregtarë të drejtpërdrejtë

  Kazinotë me tregtarë të drejtpërdrejtë

  Luaj me tregtarët e ruletit live në disa nga kazinotë më të mira në botë. Ne eksplorojmë lojërat më të mira të drejtpërdrejta dhe mundësitë për ruletë falas.

   
  • Variacionet popullore të ruletës live
  • Kazino Live Ruletë
  • Tregtarët e drejtpërdrejtë të ruletit
  • Lojëra të drejtpërdrejta me ruletë
  • Pyetjet e shpeshta për Ruletën e drejtpërdrejtë

  Lojëra të drejtpërdrejta me ruletë


  Nëse jeni duke kërkuar për veprim zhytës të drejtpërdrejtë, atëherë nuk do të përfitoni më mirë se kazinoja e ruletës live. Shumë kazino online ofrojnë standarde kundrejt kompjuterit, marrëveshje elektronike që është në rregull, por jo aq afër marrëveshjes reale.

  Variacionet popullore të ruletës live

  Kazino Live Ruletë

  Nëse jeni duke kërkuar për veprime të drejtpërdrejta gjithëpërfshirëse, atëherë nuk do të keni asgjë më të mirë se kazinoja e ruletës live. Shumë kazino online ofrojnë standarde kundrejt kompjuterit, marrëveshje elektronike që është në rregull, por jo aq afër marrëveshjes reale.

  Ruleta live në internet është e ndryshme dhe krijon ndjesinë e të qenit në një kazino pa pasur nevojë të lini karrigen tuaj. Me lojën në kohë reale, hosti juaj njerëzor do të funksionojë gjatë lojës sikur të ishit ulur në kazino me lojtarët e tjerë. Pra, nëse tërhiqeni nga kazinotë online sepse ju pëlqen atmosfera, aksioni dhe shakatë, atëherë do të kënaqeni duke luajtur ruletë në një kazino të drejtpërdrejtë online. Të mësosh rregullat e lojës është e lehtë dhe kazinotë do t'ju ndihmojnë të mësoni. Ka shumë hapësirë për të përmirësuar lojën tuaj duke rritur kështu shanset tuaja për të fituar.

  Ruletë Live Pa pagesë

  Nëse dëshironi të provoni ruletë live pa pagesë, keni një larmi të madhe opsionesh në dispozicionin tuaj. Së pari do të zbuloni se disa kazino ofrojnë mundësinë për të luajtur për argëtim ose për të vendosur baste, padyshim nëse luani për argëtim nuk përfshihen para. Megjithatë, për shumë njerëz kjo nuk është arsyeja pse ata shijojnë emocionet e ruletës live. Nëse dëshironi të përjetoni lojëra të drejtpërdrejta falas duke pasur mundësinë për të fituar të mëdha, atëherë do të gjeni shumë kazino që ofrojnë disa stimuj.

  Shumica e kazinove ofrojnë një bonus mirëseardhjeje për lojtarët e rinj, do të ketë kushte, por në thelb, ju do të merrni një kredit llogarie. Shumat e kontribuuara do të ndryshojnë për çdo kazino, por kjo ju jep lojë falas ndërsa depozitoni vetë një shumë më të vogël. Shumat e bonusit të mirëseardhjes mund të jenë nga 10 deri në 500 £, vetëm sigurohuni që të shikoni kushtet pasi zakonisht zbatohet vetëm për pajtimtarët e rinj dhe depozitat e para që bëni. Së dyti, ekziston mundësia për të fituar rrotullime falas me disa lojëra, të cilat përsëri ndryshojnë në rregullat e shtëpisë së çdo kazinoje, por është një tjetër mundësi e shkëlqyer për të marrë pak ruletë live falas, duke qenë ende në gjendje të fitoni para për t'i përdorur përsëri. Mbani në mend se mund t'ju duhet të përdorni një kod bonus ruleti për të shkaktuar ndonjë ofertë speciale.

  Tregtarët e drejtpërdrejtë të ruletit

  Pra, çfarë e bën këtë përvojë të drejtpërdrejtë të ruletës kaq popullore? Epo, thjesht fakti që mund të jesh në një kazino. Tregtarët e drejtpërdrejtë të ruletit janë vërtet të gjallë. Transmetimi i një tregtari profesionist që e kryen lojën sikur të gjithë të jeni ulur në të njëjtën dhomë e bën këtë përvojën më të afërt me gjënë reale që mund të merrni. Ky nuk është një simulim kompjuterik ose grafikë; tregtari është një tregtar i vërtetë, me përvojë dhe profesionist i cili do t'ju udhëheqë ju dhe lojtarët e tjerë gjatë lojës.

  Ju do të luani saktësisht në të njëjtën mënyrë si në një kazino me tulla dhe llaç. Do t'ju kërkohet të vendosni bastin tuaj dhe tregtari do të rrotullojë timonin dhe do të lëshojë topin në të njëjtën mënyrë. Ata përdorin një rrotë ruletë standarde të vërtetë kazinoje, asnjëherë simulim kompjuterik, kështu që mund të jeni të sigurt që loja përparon në të njëjtën mënyrë si çdo kazino në mbarë botën. Kjo u ofron lojtarëve sigurinë se loja nuk po rregullohet apo ngatërrohet pasi ju jeni duke parë fjalë për fjalë tregtarin e ruletës drejtpërdrejt ndërsa ata punojnë gjatë lojës. Ekziston edhe funksionaliteti i bisedës që ju jep mundësinë për të bashkëvepruar me lojtarët e tjerë.

  Lojëra të drejtpërdrejta me ruletë

  Nëse dëshironi të provoni lojërat e ruletës live , por nuk jeni të sigurt se çfarë ndodh, atëherë këtu është një përmbledhje e shpejtë e rregullave. Rrota e ruletës përmban numrat 1-36 në seksionet e kuqe dhe të zeza me ngjyra të alternuara. Do të ketë një seksion të vetëm jeshil 0 ose në tavolinat amerikane dy seksione 0. Rrota vihet në lëvizje dhe topi i argjendtë hidhet në rrotën në lëvizje. Natyrisht, qëllimi i lojës është të përpiqet dhe të parashikojë saktë se ku do të pushojë topi kur rrota ndalon së rrotulluari.

  Është e qartë se vetëm parashikimi i një numri ka shanse të larta; megjithatë, ka baste të ndryshme që mund të bëni. Secila prej këtyre basteve vjen me shanse të ndryshme, prandaj, duke ndryshuar shumën që mund të fitoni. Të gjitha bastet duhet të vendosen përpara fillimit të lojës dhe nuk mund të ndryshoni mendje gjatë lojës. Ju gjithashtu mund të bëni baste për ngjyrën në të cilën do të bjerë topi, nëse numri do të jetë tek ose çift, ose nëse numri do të jetë më i lartë ose më i ulët 1 me 18 ose 19 me 36. Do të vini re se ekziston një tavolinë loje e cila përmban një kopje të sheshtë të numrave, këtu vendosen bastet dhe përcaktojnë kombinimet e basteve që bëni.

  Luaj Roulette Online Pa pagesë Live

  Është e vetëkuptueshme që shumë njerëz duan të luajnë ruletë online falas, live dhe pse jo. Pra, për të filluar, sugjerimet tona përfundimtare vijnë në formën e të kuptuarit të terminologjisë. Ne kemi përmendur tashmë se ju mund të vendosni baste të ndryshme, mirëpo këto baste vijnë në tre kategori.

  Brenda basteve


  Bastet e brendshme janë ato që vendosni në numra të caktuar, dhe këtu janë disa shembuj. Vendosni çipin tuaj mbi numrin që dëshironi për një bast të drejtpërdrejtë. Vendosni çipin tuaj mbi dy numra për një bast të ndarë, për një bast rruge, i cili mbulon numrat në çdo rresht, e vendos çipin në fund të rreshtit.

  Baste të jashtme


  Bastet e jashtme mbulojnë baste të kushtëzuara, kështu që nëse jeni duke vënë baste në koeficientët ose çiftet, të kuqe ose të zezë, etj. Ju mund të bëni baste 'dhjetëra' dhe 'kolona' duke vendosur saktë çipin tuaj në njërën nga tre kutitë e shënuara '12-ta', '2-12' ose '3-12' ose në një nga kutitë '2 deri në 1' përkatësisht.

  Baste speciale


  Së fundi, çdo kazino do të ofrojë baste speciale të cilat përsëri, do të ndryshojnë në varësi të vendit ku po luani. Detajet do të jenë të disponueshme përpara se të vini bast, kështu që ju mund të vendosni nëse do t'i përfshini ato në strategjinë tuaj të lojës. Ndonjëherë ia vlen të mësoni bazat dhe të përmirësoni dhe më pas të përfshini specialet e shtëpisë në lojën tuaj.

  Pyetjet e shpeshta të Ruletës Live

  Çfarë është ruleta live?

  Ruleta live është një lojë ruletë e luajtur me një tregtar të vërtetë. I filmuar nga një vendndodhje në studio dhe i transmetuar në pajisjen tuaj, ky lloj ruleti ofron një përvojë autentike. Ruleta live mund të luhet në qindra kazino online duke përfshirë faqet e listuara në këtë faqe.

  A mund të kërkoj një bonus ruletë live?

  Po, ka bonuse që mund të përdoren në lojërat e ruletit live. Bonuset e lojës së tavolinës zakonisht mund të përdoren në shumë kategori, duke përfshirë ruletën live.

  A mund të luaj lojëra ruletë live falas?

  Po, ju mund të luani lojëra ruletë live falas me një bonus pa depozite. Megjithatë, nuk do të mund t'i qaseni këtyre lojërave përmes një modaliteti falas, pasi një opsion demo nuk ofrohet për lojërat e kazinosë live.

  A është manipuluar ruleta live?

  Jo, nuk është e manipuluar. Këto lojëra testohen dhe verifikohen nga komisioni i lojërave të fatit për t'u siguruar që ato përmbushin standardet e duhura të drejtësisë.