Bonuset e ruletës

  Bonuset e ruletës

  Bonuset e ruletës shtojnë një kthesë emocionuese në lojën klasike të kazinosë, duke u ofruar lojtarëve shanse shtesë për të fituar dhe për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto shpërblime mund të ndryshojnë shumë, duke e bërë çdo rrotullim të timonit edhe më emocionues.

   
  • Bonuset e fundit të Ruletës
  • Bonusi i ndeshjes së depozitave
  • Bonusi i ringarkimit të ruletës
  • Çfarë mund të bëni me bonusin tuaj të ruletës?
  • Bonuset e ruletës - FAQ

  Bonuset e fundit të Ruletës

  Bonuset e ruletës në internet

  Imagjinoni të ecni në një kazino me tulla dhe llaç për të luajtur pak ruletë. Ju jeni gati të vendosni bastet tuaja - por kruperi papritmas ju jep një ngarkesë patate të skuqura shtesë. Në thelb, kështu funksionon një bonus i ruletës në internet. Ju nuk keni nevojë të vizitoni një kazino të vërtetë - ju duhet vetëm akses në një PC ose smartphone.

  Një bonus si ky është një mënyrë e përshtatshme për të shijuar lojën klasike të tavolinës. Dhe nëse mund të përmbushni bastet - atëherë do të merrni edhe disa para të vërteta në shtëpi. Këtu janë disa nga ofertat tona më të mira të bonusit të disponueshme në kazinotë online të besuara dhe të rregulluara.

  Llojet e bonuseve të ruletës të disponueshme në kazinotë online


  Lloji i bonusit
  Përshkrim
  Detajet
  Bonuset e mirëseardhjes Bonuset për lojtarët e rinj. Shpesh përputhen me një përqindje të depozitës së parë.
  Bonuset pa depozita Bonuset që nuk kërkojnë depozitë fillestare. Lejoni lojtarët të provojnë ruletë pa rrezikuar paratë e tyre, zakonisht pas regjistrimit.
  Rifresko Bonuset Bonuset për lojtarët ekzistues në depozitat e mëvonshme. Ngjashëm me bonuset e mirëseardhjes, por për depozitat e mëvonshme.
  Bonuset e besnikërisë Shpërblime për lojtarët afatgjatë. Shpesh pjesë e programit VIP të një kazinoje.
  Bonuset e rrotullimit falas Shpërblime specifike për ruletë. Jepni një numër rrotullimesh falas në rrotën e ruletit.

  Bonusi i Ruletës pa Depozitë

  Një nga bonuset më të mira që mund të gjeni është një bonus pa depozitë. Siç sugjeron emri, nuk keni nevojë të ndaheni me para të vërteta. Dhe kjo është një mundësi e artë; Një ofertë falas si kjo do të thotë që ju mund të luani ruletë në internet pa ndalime. Provimi i një strategjie të re, vënia në rrezik e basteve të brendshme, testimi i një kazinoje të re - këto lloj bonusesh ia vlen të kërkohen.

  Nëse jeni me fat që të hasni në këtë lloj bonusi të mirëseardhjes - atëherë mund t'ju duhet të bëni disa gjëra përpara se të filloni të shkoni në tavolina. Para së gjithash, do t'ju duhet të regjistroheni në sit. Regjistrimet për shumicën e kazinove zgjasin vetëm disa minuta. Do t'ju duhet të plotësoni të dhënat themelore si emri, adresa dhe numri i telefonit.

  Disa oferta bonus regjistrimi mund të kenë nevojë që të shtoni edhe një kartë debiti/kredi. Por mos u shqetësoni - kjo është vetëm për qëllime sigurie. Kazinoja nuk do të marrë kurrë para shtesë nga karta juaj pa lejen tuaj. Disa oferta bonus pa depozitë falas në ruletë mund t'ju kërkojnë gjithashtu të verifikoni numrin tuaj celular.

  Në këtë rast, kazinoja do t'ju dërgojë një tekst - dhe më pas do t'ju kërkohet të vendosni një kod verifikimi. Duke folur për kodet, nëse bonusi kërkon një kod promocional - atëherë mund t'ju duhet ta futni këtë edhe në momentin e regjistrimit.

  Pasi të keni kërkuar bonusin tuaj pa depozitim në ruletë, është koha të shkoni në kazino për të ndezur paratë e bonusit. Se çfarë mund t'i përdorni paratë do të varet nga kushtet e bonusit.

  Ofertat më të mira do t'ju lejojnë të luani një kombinim të lojërave ruletë virtuale dhe live. Megjithatë, disa oferta mund të dizajnohen vetëm për një pjesë të kazinosë. Vlen gjithashtu të përmendet se duhet të përpiqeni të synoni për bonuse që lejojnë kontribute të plota të basteve për lojërat e ruletit. Në mënyrë tipike, shumica e faqeve do të lejojnë 100% bast për lojëra elektronike - por vetëm një pjesë për ruletën.

  Ndërsa disa kazino online përpiqen të maskojnë bonuset e tyre për lojtarët e ruletit - është e lehtë të shihet se cila është krijuar për lojëra tavoline. Kontributet e reduktuara të basteve janë vetëm një shembull. Një mënyrë tjetër për të dalluar një bonus që nuk është përshtatur për ruletën është moslejimi i basteve me rrezik të ulët nga jashtë.

  Ju mund të gjeni formulime përgjatë vijave të "këto baste nuk janë në frymën e promovimit". Por për një lojtar ruleti, këto lloj bastesh janë si buka dhe gjalpi ynë! Nëse keni dyshime, kontrolloni gjithmonë shtypjen e imët - ose lexoni komentet tona të bonusit.

  Le të jemi të sinqertë: ka pak gjëra që mund të mposhtin një bonus pa ruletë. Por ia vlen të kihet parasysh se ka disa lloje të tjera bonusesh në dispozicion për ju. Dhe në disa raste, ka aspekte të këtyre ofertave që i tejkalojnë homologët e tyre pa depozita.

  Bonusi i ndeshjes së depozitave

  Ky bonus kreditohet në një depozitë të suksesshme. Dhe do të zbuloni se është shumë më e madhe se oferta juaj mesatare falas. Më mirë akoma: kërkesat e basteve janë zakonisht shumë më të ulëta. Do të zbuloni se shumica e bonuseve të ndeshjes së depozitave në ruletë do të dyfishojnë paratë tuaja deri në 100%. Por ka disa sajte të rralla që do të shkojnë deri në 200% - që është një mundësi e madhe e trefishtë e bonusit tuaj të parave.

  Bonusi i ringarkimit të ruletës

  Nëse ju pëlqen të luani në një faqe, shanset janë që nuk do të dëshironi të vazhdoni të kërkoni oferta. Dhe këtu është i dobishëm një bonus i rimbushjes së ruletës. Këto lloj ofertash zakonisht lidhen me një orar promovimi. Ju do të jeni në gjendje të depozitoni dhe të merrni para shtesë për të luajtur. Bastet për këto bonuse janë disa nga më të mirat atje - dhe kjo është e pritshme siç janë për lojtarët ekzistues.

  Bujaria e kazinove që ofrojnë bonuse ringarkimi mund të ndryshojë. Ndërsa disa faqe interneti do t'i japin lojtarëve mundësi shtesë për rifreskimin e bonusit - të tjerët do të qëndrojnë të shtrënguar. Është e vështirë të vlerësosh se në cilën kategori bën faqja juaj e veçantë. Por krahasimi i faqes së promovimit me kazinotë e tjera mund t'ju ndihmojë të merrni një ide.

  Çfarë mund të bëni me bonusin tuaj të ruletës?

  Ne kemi prekur disa ide të ndryshme se si të përdorni një bonus depozite në ruletë. Por le të hedhim një vështrim më të afërt se çfarë mund të bëni me këtë lloj oferte.

  Provoni lojëra të reja


  Shihni një lojë të re që mund të dëshironi të provoni? Ky është një përdorim i shkëlqyeshëm për një bonus. Sigurisht, ju mund të përdorni paratë tuaja - por pse t'i humbisni ato në një lojë potencialisht të keqe? Nëse ju pëlqen ajo që shihni, atëherë thjesht mund të bëni një depozitë të vërtetë parash dhe të filloni të luani me para.

  Eksploroni strategji të reja


  Jeni të lodhur nga bastet e jashtme? Provoni diçka të re dhe eksploroni një strategji. Një numër strategjish janë zhvilluar në 200+ vitet e ekzistencës së kësaj loje. Disa janë shumë të famshëm - dhe të tjerët janë pak të njohur. Me një bonus falas, mund t'i provoni këto strategji dhe t'i shihni vetë rezultatet. Gjëja e fundit që dëshironi të bëni është të përdorni një strategji të paprovuar me paratë tuaja të fituara me vështirësi dhe potencialisht t'i humbni ato.

  Provoni një kazino


  Mund të jetë një rast që thjesht dëshironi të shihni nëse jeta është më e gjelbër në anën tjetër. Çfarë ofrojnë kazinotë e tjera? Përsëri, një bonus ruletë pa depozita është mjeti i përsosur për këtë punë. Mund të eksploroni faqen, të luani disa lojëra dhe madje të provoni shërbimin ndaj klientit. Dhe nëse ju pëlqen ajo që ofron marka, atëherë mund të depozitoni dhe të merrni një ndeshje bujare parash.

  Bonuset e ruletës - FAQ

  Cili është bonusi më i mirë i ruletës?

  Bonusi më i mirë i ruletës ka kërkesa të ulëta për bast dhe mund të përdoret në të gjitha llojet e ruletit. Bonuset pa depozitë janë gjithashtu tërheqëse pasi ju japin një shans për të luajtur falas. Shikoni listën tonë të plotë të bonuseve për ofertat më të fundit pa depozitim.

  A mund të kërkoj një bonus ruletë pa depozitë?

  Po, ju mund të kërkoni një bonus ruletë pa depozitë. Kjo është një nga mënyrat më të mira për të provuar një lojë ruletë. Nëse mund të plotësoni kërkesat e bastit, mund të tërhiqni edhe atë që fitoni. Bonuset e fundit pa depozite mund të gjenden në tabelën e mësipërme.

  A mund të kërkoj një bonus ruletë në celularin tim?

  Po, mund të kërkoni një bonus në pajisjen tuaj celulare. Për të përfituar nga një ofertë në telefonin tuaj Android ose iOS, zgjidhni një bonus dhe pretendoni atë në pajisjen tuaj portative. Mos harroni të përdorni çdo kod bonus ose kupon.

  A mund të kërkoj një bonus ruletë pa bast?

  Nuk ka bonuse rulete me kërkesa zero bastesh. Për shkak të skajit të ulët të shtëpisë, këto lojëra paraqesin një rrezik shtesë për vendin e lojërave të fatit. Dhe kjo është arsyeja pse shpërblimet do të kenë gjithmonë kërkesa për bast. Bonuset me kërkesa më të ulëta mund t'i gjeni në tabelën e mësipërme.